Hovedkontoret

Direktør

Susanne Christensen
Tlf. 36 35 09
susanne.christensen@knb.gl

Indkøbschef

Niels Mathiasen
Tlf. 36 35 13
niels.mathiasen@knb.gl

Marketing- og kommunikationschef

Benny Reffeldt Otte
Tlf. 36 35 07
benny.otte@knbmarketing.gl

Salgschef Nuuk

Jes Nyborg
Tlf. 48 34 22
jes.nyborg@knb.gl

Salgschef

Mark Kobberrød
Tlf. 36 35 02
mark.kobberroed@knb.gl

HR

Ungaaq Abelsen
Tlf. 36 35 18
ungaaq.abelsen@knb.gl

Souschef, økonomiafdeling

Jacob Brøste
Tlf. 36 35 14
jacob.broeste@knb.gl

Kontorfunktionær

Elisabeth Villadsen
Tlf. 36 35 10
elisabeth.villadsen@knb.gl

Kontorfunktionær

Troels Holm
Tlf. +299 36 35 21
troels.holm@knb.gl

Kontorfunktionær

Paninguak Kriegel
Tlf. 36 35 08
pani.kriegel@knb.gl

Kontorelev

Jensigne Lundblad
Tlf. 36 35 20
jensigne.lundblad@knb.gl

Vareplanlægger

Christian Bork
Tlf. 36 35 04
indkoeb@knb.gl

Indkøber, Food

Kasper Cosmus Rasmussen
Tlf. 36 35 03
indkoeb@knb.gl

Indkøber, Nonfood

Beannguaq Mørch-Âle
Tlf. 36 35 17
indkoeb@knb.gl

Juniorindkøber

Pilunnguaq Sikemsen
Tlf. 36 35 22
indkoeb@knb.gl

Avis koordinator

Winnie H. Evaldsen
Tlf. 36 35 23
winnie.evaldsen@knb.gl

Grafisk koordinator

Sara Maritta Brasse
Tlf. 36 35 05
sara.brasse@knbmarketing.gl

Grafiker

Johanne Støvring
Tlf. 36 35 12
johanne.stoevring@knbmarketing.gl

Grafiker

Ruben Corlin
Tlf. 36 35 06
ruben.corlin@knbmarketing.gl

Kommunikationsmedarbejder

Kasper Dyrberg
Tlf. 36 35 19
kasper.dyrberg@knbmarketing.gl

Aqqusinersuaq 4, 2 th. P.O.Box 1092 3900 Nuuk
M: info@knb.gl T: +299 36 35 00 F: +299 32 38 39
CVR 15787406

Kalaallit Nunaanni Brugseni pisianik utertitsisinnaasarpoq, imaluunniit aningaasartai utertissinnaasarpai pisinermiit ullut 14-it qaangiutsinnagit pisinermut uppernarsaat utertitsiniarnermi ilanngullugu takutinneqartillugu. Pisiaq ammarneqarsimassanngilaq.
Nioqqutissat nerisassat ilaanngillat.

Kalaallit Nunaanni Brugseni bytter gerne eller giver pengene retur inden for 14 dage fra købstidspunktet mod fremvisning af bon.
Varen skal være i ubrudt original emballage. Gælder ikke fødevarer.

© Copyright 2018 · Kalaallit Nunaanni Brugseni · Coop Danmark A/S

Følg Brugseni