Servicekontoret

Direktør

Susanne Christensen
Tlf. 36 35 09
susanne.christensen@knb.gl

Indkøbschef

Randi V. Evaldsen
Tlf. 36 35 13
randi.vestergaard.evaldsen@knb.gl

Marketing- og kommunikationschef

Benny Reffeldt Otte
Tlf. 36 35 07
benny.otte@knbmarketing.gl

Salgschef

Jes Nyborg
Tlf. 48 34 22
jes.nyborg@knb.gl

Salgschef

Mark Kobberrød
Tlf. 36 35 02
mark.kobberroed@knb.gl

HR

Minna Trangeled
Tlf. 363501
minna.trangeled@knb.gl

Souschef, økonomiafdeling

Jacob Brøste
Tlf. 36 35 14
jacob.broeste@knb.gl

Kontorfunktionær

Elisabeth Villadsen
Tlf. 36 35 10
elisabeth.villadsen@knb.gl

Kontorfunktionær

Troels Holm
Tlf. 36 35 21
troels.holm@knb.gl

Kontorfunktionær

Beate Olsen
Tlf. 36 35 08
beate.olsen@brugseni.gl

Vareplanlægger Food

Christian Bork
Tlf. 36 35 04
indkoeb@knb.gl

Indkøber Food

Kasper Cosmus Rasmussen
Tlf. 36 35 03
indkoeb@knb.gl

Indkøber Nonfood

Tina Wang Greva
Tlf. 36 35 22
indkoeb@knb.gl

Avis koordinator

Uiloq Svensson
Tlf. 36 35 17
indkoeb@knb.gl

Avis koordinator

Winnie H. Evaldsen
Tlf. 36 35 23
winnie.evaldsen@knb.gl

Grafisk koordinator

Sara Maritta Brasse
Tlf. 36 35 05
sara.brasse@knbmarketing.gl

Grafiker

Ruben Corlin
Tlf. 36 35 06
ruben.corlin@knbmarketing.gl

Grafiker

Johanne Støvring
Tlf. 36 35 12
johanne.stoevring@knbmarketing.gl

Kommunikationsmedarbejder

Kasper Dyrberg
Tlf. 36 35 19
kasper.dyrberg@knbmarketing.gl

Kontorelev

Jensigne Lundblad
Tlf. 36 35 20
jensigne.lundblad@knb.gl

Aqqusinersuaq 4, 2 th. P.O.Box 1092 3900 Nuuk
M: info@knb.gl T: +299 36 35 00 
CVR 15787406

Kalaallit Nunaanni Brugseni pisianik utertitsisinnaasarpoq, imaluunniit aningaasartai utertissinnaasarpai pisinermiit ullut 14-it qaangiutsinnagit pisinermut uppernarsaat utertitsiniarnermi ilanngullugu takutinneqartillugu. Pisiaq ammarneqarsimassanngilaq.
Nioqqutissat nerisassat ilaanngillat.

Kalaallit Nunaanni Brugseni bytter gerne eller giver pengene retur inden for 14 dage fra købstidspunktet mod fremvisning af bon.
Varen skal være i ubrudt original emballage. Gælder ikke fødevarer.

© Copyright 2019 · Kalaallit Nunaanni Brugseni · Coop Danmark A/S

Følg Brugseni